Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
95 postów 3277 komentarzy

Prezydent RzBiK

Prezydent RzBiK - Blog Prezydenta Rzeczpospolitej Blogerów i Komentatorów

GRATULACJE TOMKU ! CZYLI "WEJŚCIE SMOKA" W ROKU WODNEGO WĘŻA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak widać w URze droga do awansu jest otwarta dla każdego blogera i komentatora - wystarczy umieć pisać i chcieć pisać. Skończę notkę i biegnę kupić do kiosku.

 

Miałem nosa choć pomyliłem się o tydzień:

"Rozumiem, że za tydzień w numerze świątecznym doczekamy się Wejścia Smoka czyli Łazarza, a być może i nawet sesji zdjęciowej z Carcinką :))"

prezydentrzbik.nowyekran.net/post/83240,gratulacje-pawle

 

Czekamy zatem teraz na Carcinkę !

 

Teleportacja to wciąż przyszłość

Tomasz Parol 30-12-2012, ostatnia aktualizacja 30-12-2012 15:00
 

Kto wie, może już w 2013 r. powstanie coś wyjątkowego? Albo w 2015 lub 2020. W każdym razie jeszcze za życia większości z nas

Czy dziś, gdy większość z nas ma telefony komórkowe, Internet, laptopy, tablety i GPS, może coś jeszcze zaskoczyć? Wszystkie te wymienione przed chwilą rzeczy nie były w zasadzie przez nikogo prognozowane, ale same weszły, jakoś tak tylnymi drzwiami, małymi kroczkami, bez wielkiego bum.

Więcej:

www.uwazamrze.pl/artykul/724081,964969-Teleportacja-to-wciaz-przyszlosc.html

 

 

W nawiązaniu do tytułu artykułu: CZYŻBY??

 

Numer z 31.12.2012

 
1 -
Dariusz Krupa
6 -
Rafał Otoka-Frąckiewicz
8 -
Janusz Korwin-Mikke, Piotr Ikonowicz
10 -
Zbigniew Lentowicz
11 -
Krzysztof Galimski [prawa ręka Pińskiego o Smoleńsku - artykuł cały]
 
"Co jakiś czas, gdy Putin chce od nas nowych ustępstw, któryś z jego podwładnych daje do zrozumienia, że może, że niewykluczone, że coś dostaniemy. I tak do następnego razu. Dyplomaci wschodniego mocarstwa niestety dobrze wiedzą, jak działać w interesie swojego kraju. Może to i cyniczne, by grać sprawą popełnionego przez swój kraj morderstwa, ale skuteczne. I tylko to się ostatecznie liczy.

Tak samo postępują z wrakiem. I jak można przewidzieć, będą tak robić przez długie lata. W końcu lepiej mieć dwie marchewki. Więc na początek obietnice, potem dawkowanie informacji, a na koniec zostajemy z pustymi rękami. Wrak, który powinien być w Polsce od początku, został zatrzymany i kto wie, czy kiedykolwiek do nas wróci. A jeśli nawet, to w jakiej postaci. Już przecież był przez Rosjan niszczony – wybito w nim szyby i pocięto blachę."

 
12 -
Jolanta Gajda-Zadworna
14 -
Krzysztof Galimski, Jan Piński
20 -
Maciej Zdziarski
24 -
Tomasz Urbaś
28 -
Anna Raczyńska
30 -
Marcin Hałaś
32 -
Ewa Ornacka
36 -
Jolanta Gajda-Zadworna
40 -
Marek Kozubal, Janina Blikowska
42 -
Wiesław Kot
46 -
Jolanta Gajda-Zadworna
48 -
Wojciech Lada
50 -
Marcin Flint
52 -
Leszek Pietrzak
59 -
Tomasz Bortkiewicz
59 -
Leszek Pietrzak
60 -
Tomasz Krzyżak
64 -
Jakub Wozinski
66 -
Daniel Orzechowski
68 -
Piotr Cywiński
71 -
Michał Kozak
74 -
Zygmunt Gnacki
78 -
Aleksander Piński
80 -
Daniel Orzechowski
89 -
Paweł Gadaczek
90 -
Dorota Kaczyńska
94 -
Robert Przybylski
94 -
Robert Przybylski
95 -
Paweł Zarzeczny
98 -
Andrzej Urbański

www.uwazamrze.pl/temat/755797.html

 

Oshhh !!

KOMENTARZE

 • Życie ... życie ...
  Światy równoległe ?
  - Dostęp do treści serwisu jest płatny. Prosimy wykupić dostęp.

  Dziękuję , postoję .
 • Teleportacja i Matka Kurka u Łazarza, niedługo UFO.
  taki to narodowy katolicyzm lewacji.
 • Życie i Nauka Teleportacja to wciąż przyszłość Tomasz Parol
  Jestem zażenowana , wyraziłam zresztą swoja opinię na świerkaczu, ŁŁ jednak nie odpowiedział. Zapradwdę mówię Ci Carcajou,, nie ma się z czego cieszyć, no chyba ,ze Tobie chodzi tylko o mamonę ....

  Dla Wszystkich Szczęśliwego Nowego Roku...cześć.
 • Oczywista staje się
  1*
 • @circ 17:27:02
  Dobrze że na razie nie piszą o polityce, a już nie daj Boże o trotylu - to działka św. Czarosława (także poprzednia notka ).
 • @Nathanel 17:23:20 Proszę. Gad już był nawet w NE i zionął siarką !! To straszzzzzzzzzne
  http://www.youtube.com/watch?v=3khLUCvnUmg
 • @Gosia z Wrocka 17:27:03 Ta sama kasa nie śmierdziała "niepopornym"
  Nie, mi chodzi tylko o to, by NE przetrwał, by przetrwała ta krynica wolności.

  A poza tym zapraszam do mojej poprzedniej notki i "szorstkiej przyjaźni" roninów z URze i kto kogo ostatecznie wykiszkował.
 • @rerak 18:05:40
  To ja ci proponuję byś przeczytał najnowsze artykuły Wsieci
  http://www.gazetawsieci.pl/ (przesuwają się po lewej stronie). I jak? Napisz proszę swoje refleksje. Co ujrzałeś??
 • @Nathanel 18:14:38
  To nie mój kolega, nawet go nie widziałem live. Co do tego co mówi to sądzę, że mówi z sensem (choć niezbyt konkretnie). Jak to się mówi? Chyba mówi się "trudno".
 • @rerak 18:36:42
  O twoich wątpliwościach dot. URze (nie wiedząc nawet, że są twoje) pisałem w moich poprzednich notkach oraz w komentarzach pod nimi. Co do zapachu to moim zdaniem się poprawia po DOBROWOLNYM ODEJŚCIU parunastu dziennikarzy z URze. Zerknij tu:

  http://salski.nowyekran.pl/post/84449,michal-karnowski-widok-przyjaciela-pana-grasia-lejacego-lzy-nad-niepelnym-powodzeniem-planu-pacyfikacji-mediow-niepokornych-bezcenny

  Karnowski pisze wyraźnie, że wykiwnął Hajdarowicza, a jego działanie było "z wyprzedzeniem" (także ostatnia moja notka). Czuje się nawet moralnie usprawiedliwiony.
 • @Prezydent RzBiK 18:44:13
  napisał:
  "Karnowski pisze wyraźnie, że wykiwnął Hajdarowicza"

  Łżesz!!!

  To jest prymitywna i niestety chamska interpretacja tekstu Michała Karnowskiego!

  *
  Michał Karnowski pisze m.in.:

  "Po trzecie, nie jest prawdą iż "w Sieci" zostało przygotowane na komputerach czy programach Presspubliki. Byłoby to zresztą fizycznie niemożliwe, bo projekt przygotowywał Jacek Karnowski, a jak już wspomniałem, nie przebywał w tej firmie.

  Skąd zresztą pomysł, że komputery i programy do składu gazet to dziś dobro tak rzadkie i tak niedostępne, że korzystać można z nich tylko u pana Hajdarowicza?"
 • @rerak 18:59:54 Nie, Karowscy z najemników stali się współwłaścicielami pełną gębą
  Karnowski Brothers 2x10% akcji, 80% akcji SKOK. Reszta roninów może pisać - dobry, tani wyrobnik na pewno się przyda.

  "Czytelnicy pytali Gmyza również o jego stosunek do braci Karnowskich i projektu "W Sieci", który w pewien sposób rozbił dawne "URze" na dwie grupy. Reporter podkreślił, że między nimi panuje coś w rodzaju "szorstkiej" przyjaźni: Mleko się rozlało i idziemy dalej, nie potrzebujemy wojenek i zachowujemy standardy, nawet wówczas, gdy inni ich nie przestrzegają- przekonywał Gmyz. Środowisko, skupione wokół Lisickiego, nie zamierza więc odnosić się do ataków w przyszłości ze strony np. portalu wpolityce.pl czy tygodnika Karnowskich. "

  http://wszolek.salon24.pl/475566,gmyz-podbil-krakow

  Niedługo zaczną się zagryzać.
 • @Andy-aandy 19:02:07 Karnowski wróżbita
  Nie masz racji:

  "Sytuacja miała być przecież odwrotna, plan był inny. To dziennikarze wyrzuceni z "Uważam Rze" mieli bezsilnie denerwować się operacją podmiany treści w tym piśmie, operacją wstawienia w miejsce oryginału rządowej podróbki. Wściekli i bezradni mieliśmy biegać po mieście, skarżyć się, szukając możliwości wznowienia pisma, bez szans na wykrzyczenie iż dokonuje się oszustwo. A pan Hajdarowicz miał spokojnie mówić, korzystając z otwartej anteny telewizji rządowych, że takie są prawa rynku. Tak przecież zawsze to działało w ostatnim 20-leciu.

  Tak, tym razem ktoś był sprytniejszy. I nie chodzi o przygotowanie "w Sieci" jako alternatywy dla "Uważam Rze", bo tego nie zrobiliśmy. Mądrość polegała na upartym, zdeterminowanym, budowaniu struktury, która byłaby gotowa podjąć to wyzwanie w godzinie X, w momencie przełomu, po wyrzuceniu redakcji, co przecież dla każdego trzeźwo myślącego człowieka było oczywiste. Nie po to władza sprzedała tytuł temu panu, nie dlatego tak a nie inaczej to sfinansowano, by wszystko było po staremu. Nie. Plasterek po plasterku silny ośrodek konserwatywny miał zostać rozczłonkowany. I tego dokonano. Są świadkowie, że jednoznacznie to, choć ze smutkiem, przewidywałem. Bo nie stać nas na złudzenia, musimy twardo stąpać po ziemi."

  Co do komputerów to myślę, że do tego tematu Piński jeszcze wróci. Podejrzewam, że są ślady ma dysku składania pre Wsieci.
 • @night rat 19:05:15
  Nie wiem czy zauważyłeś, ale nacjonaliści sobie z NE poszli. Tak ja wcześniej UPR-owcy i PiS-owcy. Zostali najtwardsi - katolicy (wraz z bluźniercami). Gdy i ci się wysypią będzie na NE (w najlepszym razie) komercha pożeniona z prawoskrętnym przekazem dla normalsów. To wszystko na życzenie tych co odchodzą i wskutek braku prowadzenia jasnego dyskursu z BiK-ami ze strony władz NE i Redakcji oraz zaprzepaszczaniu kolejnych szans rozwojowych.
 • @Prezydent RzBiK 19:38:14
  npisał:
  "Podejrzewam, że są ślady ma dysku składania pre Wsieci."

  A ja podejrzewm, że babka miała dłuuuuuuugie wąsy!

  *
 • @Prezydent RzBiK 19:44:06
  npisał:
  "Niedługo zaczną się zagryzać."

  Liczysz, że dostaniesz jakieś nie do końca obryzione kości od Pińsiego...

  :-)
 • @Andy-aandy 20:15:44
  Czemu nie. Liczę, że wypromuje mi w końcu jakaś gazeta LAS SMOLEŃSKI. Wiesz, to tak "trochę głupio", że robisz coś ponad 2 lata, a o tym cisza. Programowa.
 • @Nathanel 17:23:20
  Szewach Weiss - śwetny.
 • @Prezydent RzBiK 19:44:06
  " ... wskutek braku prowadzenia jasnego dyskursu z BiK-ami ze strony władz NE i Redakcji ." - może reprezentacja mało stanowcza.
 • @Prezydent RzBiK 19:38:14
  .
  "Tak, tym razem ktoś był sprytniejszy"

  doprawdy, wybijanie jako zarzutu tego, że ktoś okazał się sprytniejszy/przezorniejszy - to przecież takie nie "post-upeerowskie" :)
  (to również z autopsji ;)

  "Co do komputerów to myślę, że do tego tematu Piński jeszcze wróci. Podejrzewam, że są ślady ma dysku składania pre Wsieci."

  Podejrzewam, że są ślady, iż Karnowski zjada niemowlaki na śniadanie... - ale póki co wygląda na to, iż:

  1. Karnowski ma fakturę na soft:
  http://wpolityce.pl/site_media/media/cache/92/2c/922c3f2a8cdda32a4108d034a5ad6079.jpg

  2. Hejterowicz to kłamca

  :)
 • ?
  dziecinada :-(
 • @O.R.K.S. 22:04:20
  I tu powinno wkroczyć RIAA. Żadna licencja softu komercyjnego nie przewiduje cesji praw do oprogramowania na inne podmioty. Karnowski może sobie składać pismo na tym oprogramowaniu ale hobbystycznie. Nie może wnieść tego oprogramowania jako aportu do spółki. Data powstania spółki oznacza, że plan rozbicia URze powstał już z początkiem 2012 roku lub wcześniej i Hajdarowicz niewiele miał do gadania w tej sprawie. Odegrał bezwiednie tylko rolę napisaną przez Karnowicza. Jeśli Karnowski kupił soft na "sp. z o.o. w organizacji" w marcu to tylko potwierdza moje podejrzenia.

  Mamy tylko dwie opcje:
  - Karnowski kupił soft hobbystycznie
  - Karnowski kupił soft na spółkę w organizacji czyli...

  ...już w marcu istniał plan rozbicia URze.

  Historyjki jaki to Hajdarowicz sługus sytemu a ronini największe prawiczki prawicy można między bajki włożyć. I nie bronię tu Hajdarowicza.
 • @korwinista 01:42:50
  .
  korwinisto, mój Ty wdzięczny polemisto... :)
  A dlaczego wdzięczny? ;)

  Sięgnijmy po źródło:

  "Ale żeby nie być gołosłownym - oto potwierdzenie zakupu ***przez wydawcę*** odpowiedniego programu graficznego z marca 2012 roku. Program, jak i odpowiednie komputery, zakupiono uruchamiając miesięcznik "Na poważnie"."


  Doprawdy, czyżbyś zamierzał przeforsować tezę, iż Adobe Creative Suite Design Standard jest licencjonowany per pismo "lub czasopismo"? ;))

  A nawet jeśli założyć tę karkołomną wersję - to i tak punkty 1. i 2. pozostały nienaruszone (soft był, i hipotetyczne nadużycie, o którym piszesz - nie biło akurat w kłamcę Hejterowicza, nieprawda-Ż? ;))
 • @Andrzej Słonawski 21:48:17
  Cóż, wszyscy się uczymy siebie nawzajem.
 • @night rat 01:45:36
  Kiepskie perspektywy biorą się z kiepskiego zarządzania (czynionego z premedytacją lub bez niego).
 • @O.R.K.S. 22:04:20
  Ten pierwszy to cytat.
  Weź mnie nie rozśmieszaj tą "fakturą". Jest to taki sam dowód jak dowodem na szczerość intencji była "kwadratowa forma" "dwutygodnika".
 • W związku z ŁŁ na łamach gadzinówki Hajdarowicza ....
  .... chciałbym się ze wszystkimi tutaj pożegnać. Było miło ale na dniach napiszę ostatni pożegnalny wpis i zamknę swoje konto na Nowym Ekranie.
 • @Prezydent RzBiK 04:33:29
  .
  "Ten pierwszy to cytat."

  oczywiście, że cytat... - popraw mnie, jeśli się mylę, iż pojawił się jako wsparcie dla innego:
  "Karnowski pisze wyraźnie, że wykiwnął Hajdarowicza, a jego działanie było "z wyprzedzeniem"

  (btw: żeby okazać się sprytniejszym/przezorniejszym (tutaj: "wykiwnąć podstawionego przez postSBecką sitwę słupa Hejterowicza) - trzeba działać z wyprzedzeniem, czyż nie? ;)

  po tym - pomyślałem wtedy, że zbędnym wprowadzeniu - się zatem powtórzę:

  "doprawdy, wybijanie jako zarzutu tego, że ktoś okazał się sprytniejszy/przezorniejszy - to przecież takie nie "post-upeerowskie" :)"

  teraz jest OK? :)


  "Weź mnie nie rozśmieszaj tą "fakturą"."

  Na razie, Carcajou - to Ty rozśmieszyłeś sporo osób tym _azjatyckim_ wtrętem:
  "Co do komputerów to myślę, że do tego tematu Piński jeszcze wróci. Podejrzewam, że są ślady ma dysku składania pre Wsieci."


  Nic też przecież nie stoi na przeszkodzie, by słup Hejterowicz udowodnił, że ten zrzut z Komputronika dotyczy innego podmiotu, a może nawet, że zrobiony jest w Photoshopie :)

  wtedy nawet ja przyznam, iż racja wróciła na jego połówkę

  ale sam rozumiesz... - na razie:
  sorry Vine-jou ;)
 • @O.R.K.S. 09:02:27
  Nie wiem jaki punkt widzenia mi imputujesz: post czy pre UPR-owski. Wiem jedno i to potwierdza Karnowski - sprawa była ukartowana. Rozumiesz? Prawa ręka Red. Nacza knuła spisek przeciw swemu pracodawcy i interesom materialnych swoich kolegów (jak się w końcu okazało) !

  W takich przypadkach zawsze się pyta "Kto zyskał?". Zyskali Fratria Brothers.

  Tak, nie przedstawili dowodów - dlatego wyraziłem się: "myślę", "podejrzewam", a nie "jestem pewien"
 • @Ewidentny Oszust 08:53:02
  Nie oszukuj... ewidentnie.
 • @Prezydent RzBiK 10:05:47
  Właśnie powiadomiłem o swoim odejściu z Nowego Ekranu.

  http://ewidentnyoszust.nowyekran.pl/post/84485,ewidentny-oszust-odchodzi-z-nowego-ekranu
 • @Prezydent RzBiK 09:52:25
  .
  Carcajou, już to przerabialiśmy, pamiętasz? :)
  "CHCĄCEMU HEJTEROWICZOWI NIE DZIEJE SIĘ KRZYWDA" - a sam się tam pchał, zdając sobie chyba sprawę, że nie będzie ulubieńcem redakcyjnych tłumów, jako słup POst-SBeckiej sitwy, czego dowodzą wcześniejsze perypetie Mecomu na tym polu"

  A ja bardzo nie lubię się powtarzać...
  Więc w krótkich, żołnierskich słowach:

  Dopie...asz się do Pawła, że Gawłowi zalał mieszkanie - że skorzystam z bajkowej przenośni z Fredry

  Jesteś ślepy na jedno oko.
  Przykre
 • @O.R.K.S. 11:07:28
  Proszę bez metafor, itp. Co cię konkretnie boli???
 • @O.R.K.S. 09:02:27
  "Nic też przecież nie stoi na przeszkodzie, by słup Hejterowicz udowodnił, że ten zrzut z Komputronika dotyczy innego podmiotu, a może nawet, że zrobiony jest w Photoshopie :)"

  W marcu nie istniała spółka Fratria.
 • @O.R.K.S. 02:16:00
  Licencjonowanie per user czyli Adobe może używać Stowarzyszenie wyłącznie do tworzenia własnego pisma czyli "Na Poważnie".

  W sprawie URze i wSieci ujawnianie tego kwitu to manipulacja albo przyznanie się do popełnienia przestępstwa.

  "1. Karnowski ma fakturę na soft:" (widać zamówienie bez danych odbiorcy)

  najprawdopodobniej dla Stowarzyszenia a więc:
  a) nie jest to argument, że legalnie składał wSieci na jakimkolwiek komputerze, nie wiadomo czy wogóle którykolwiek numer powstał legalnie, pierwszy numer równie dobrze mógł powstawać na komputerach Hajdarowicza, nawet napisanie artykułu w pliku .txt było by nieuczciwe
  b) kłamiąc w tej sprawie może kłamać zawsze, traci wiarygodność swoich historyjek
  c) jest złodziejem używając softu Stowarzyszenia dla spółki Fratria (pkt. 4.7 licencji użytkownika końcowego)

  ergo jest kłamliwym lewakiem.

  "Mądrość polegała na upartym, zdeterminowanym, budowaniu struktury, która byłaby gotowa podjąć to wyzwanie w godzinie X, w momencie przełomu, po wyrzuceniu redakcji..." tylko nikt nie chciał wyrzucić redakcji A LINIA PISMA POZOSTAWAŁA NIEZMIENNA, salami nie chciało zadziałać...

  Lisicki za poważne zaniedbania (podłożył się?) dostał wypowiedzenie a za nim DOBROWOLNIE poszli redaktorzy bo... Karnowski miał już zbudowaną strukturę i potrzebował dziennikarzy oraz likwidował konkurencję. Od razu pisałem, że to będzie tygodnik i wcale się nie pomyliłem - już po trzech numerach. To była przemyślana strategia i opowiadanie jaki to Hajdarowicz zły jest dwulicowe i komiczne w zderzeniu z planem Karnowskiego.

  Powtarzam -
  "Data powstania spółki oznacza, że plan rozbicia URze powstał już z początkiem 2012 roku lub wcześniej i Hajdarowicz niewiele miał do gadania w tej sprawie. Odegrał bezwiednie tylko rolę napisaną przez Karnowicza." "Na Poważnie" pozostawało pismem niszowym w konfrontacji z URze i dlatego URze musiało zostać rozbite, a żeby rozbić redakcję należało dziennikarzom dać perspektywę pracy w nowym piśmie, bez tego nikt by nie poszedł za Lisickim.

  Od dziś Karnowski może się spodziewać wizyty smutnych panów w swoich firmach.

  A teraz dalej zaginaj czasoprzestrzeń. Relatywizm to wbudowana cecha lewactwa.
 • @korwinista 11:41:12
  .
  "Licencjonowanie per user czyli Adobe może używać Stowarzyszenie wyłącznie do tworzenia własnego pisma czyli "Na Poważnie".

  versus

  (widać zamówienie bez danych odbiorcy)"

  już wiesz, kto może używać zamówionego softu, mimo iż jak za chwilę słusznie zauważasz - nie widać danych odbiorcy softu
  - to taka moja mała dygresja, a propos twojej próbki lewackiego zaginania czasoprzestrzeni ;)

  ale do rzeczy

  ad a)
  pewne jest jedno:
  nie wiemy, na czyim komputerze/sofcie składał Karnowski pierwszy numer wSieci
  skoro od marca 2012r miał fizyczny oraz niestresujący dostęp do softu - to (również) najprawdopodobniej: wolał korzystać właśnie z niego, niż z softu Hejterowicza, gdzie korzystanie było obarczone ryzykiem drastycznego skrócenia czasu, niezbędnego jeszcze na odpowiednie przygotowanie się do uruchomienia wSieci

  (na marginesie, o ile znam szczegóły sprawy - już samo rozpatrywanie "uczciwości" - w tym samym zdaniu, w którym pojawia się też nazwisko gościa, który jest dogadany z POst-SBecką sitwą, ma jej zgodę na wrogie przejęcie niewygodnego sitwie pisma, dostaje na to fajny kredyt, a teraz jeszcze usiłuje z błogosławieństwem tej sitwy wykupić swojego kredytodawcę... hmm)

  ad b)
  patrz ad a) - chwilowo nie wiemy jeszcze definitywnie, kto z nich kłamie - może kłamie Karnowski, a może Hejterowicz :)
  nadmienię tu od razu, iż jestem za opublikowaniem skanu faktury, z ew. zakryciem danych stricte osobowych, jeśli się tam pojawiają

  ad c)
  patrz ad a) i b)
  :)


  "tylko nikt nie chciał wyrzucić redakcji"
  w takim razie przelicytuję:
  Nikt nawet nie chciał dokonać wrogiego przejęcia. Tak jakoś samo to wyszło...
  :)

  " To była przemyślana strategia"
  Oczywiście, że przemyślana - już to pisałem - szczególnie Tobie powinno być niezręcznie robić zarzut z przemyślanej strategii.
  Doprawdy, chcesz z tego robić zarzut KORWINISTO - że zostało to przygotowane jak Powstanie Wielkopolskie, a powinno być - jak Warszawskie?
  ;)))

  "opowiadanie jaki to Hajdarowicz zły"
  na początek powiedz to może Pińskiemu, cytuję:

  "PRZEJĘCIE TYCH TYTUŁÓW PRZEZ GRZEGORZA HAJDAROWICZA OTWORZYŁO DROGĘ DO PEŁNEJ KONTROLI TZW. MAINSTREAMOWYCH MEDIÓW PRZEZ WŁADZĘ"

  :-) (-: :-) (-: :-) (-:

  (ja w sumie próbowałem coś z tym niezręcznym fantem zrobić...
  http://janpinski.nowyekran.pl/post/83789,nie-wszystkie-klamstwa-cezarego-gmyza#comment_714980 - niestety bezskutecznie... ;)

  "Powtarzam -
  "Data powstania spółki oznacza, że plan rozbicia URze powstał już z początkiem 2012 roku lub wcześniej i Hajdarowicz niewiele miał do gadania w tej sprawie."

  to jeszcze raz Cię z radością przelicytuję:
  plan rozbicia URZe powstał już w momencie, gdy słup Hejterowicz się do redakcji Rzepy/URZe przypałętał
  (lub wcześniej - makiaweliczny Karnowski go ściągnął, by móc ukatrupić własne "dziecko" bez piętna dzieciobójcy)

  :-) (-: :-) (-: :-) (-:
 • @Prezydent RzBiK 11:15:23
  .
  jest problem, bo ja uwielbiam metafory, szczególne te, które trafiają w samo sedno
  niczego nie obiecuję - jak mi się znowu wymsknie - zawsze jest jeszcze ban
  :)

  boli mnie żałosna (niby zrozumiała w takich okolicznościach) - próba legitymizacji niezbyt ładnego zapachu wlokącego się za Hajdarowiczem, na zasadzie, że u Karnowskich też Murzynów biją :)
 • @O.R.K.S. 14:35:22
  Nie ma żadnej legitymizacji. Jest za to - do czego namawiam NE - do zrobienia biznes, który by uratował NE przed upadkiem.
 • @Prezydent RzBiK 14:39:32
  .
  "Jest za to - do czego namawiam NE - do zrobienia biznes, który by uratował NE przed upadkiem."

  ?

  Jak często swoimi czynami - bo nie słowami, oczywiście :)
  - potwierdza Janusz Mikke:

  Cel niekiedy uświęca środki.

  Przeciwko instrumentalnemu potraktowaniu Hejterowicza konsekwentnie protestować nie będę. Pytanie, czy sytuacja jest postawiona tak jasno...
 • @O.R.K.S. 15:15:51
  I co ja mam ci odpowiedzieć.
 • @Prezydent RzBiK 16:42:48
  .
  nie co, tylko gdzie: na priva :)
 • @O.R.K.S. 10:43:00
  Nigdzie. Samo wypłynie.
 • @Prezydent RzBiK 19:44:06
  "To wszystko na życzenie tych co odchodzą i wskutek braku prowadzenia jasnego dyskursu z BiK-ami ze strony władz NE i Redakcji oraz zaprzepaszczaniu kolejnych szans rozwojowych."

  a przecież mi żal....
 • A ja się wcale z tego nie cieszę.
  Współpraca z Hajdarowiczem , gdy ten pozbył się świetnego zespołu jest co najmniej dyskusyjna.
 • @Prezydent RzBiK 20:52:48
  A niby czemu ktoś ma promować "Las Smoleński".To inicjatywa oddolna, a takie nikomu nie przysporzą profitów, ani tym po prawicy, ani po lewicy.Musze jednak powiedzieć , że mimo wszystko o lesie gdzieś jednak czytałam( nie pamiętam niestey gdzie).Drugą sprawą jest to, ze chyba nie rozgłos i promocja są tutaj najważniejsze.Kto mieszka w Warszawie i chce pamiętać ma okazję w tym uczestniczyć.
 • @ewcia 13:36:59
  Zespól sam odszedł. Dyscyplinarkę za dopuszczenie do wSieci (i słusznie) dostał jedynie Lisicki (którego Karnowscy wykolegowali).
 • @ewcia 13:38:45
  Promuje się akcje po stokroć bardziej bzdurne. Obowiązkiem prasy jest INFORMOWAĆ o faktach i zdarzeniach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A tego nie robią.

  Czytałaś w necie.

  O LS było już w pracy doktorskiej, a w gazetach cisza - i to jest prawdziwy wymiar ich "niezależności".
 • @Prezydent RzBiK 14:03:39
  Ponowię swoją myśl, po co Tobie taka promocja?Też liczysz na jakieś profity z tym ewentualnie związane?Chyba tak, skoro marzy Ci się artykuł w uwarzaku.
 • @ewcia 14:40:29
  Posłuchaj ewciu. Artykuł o LS należy się: mnie, leśnym, Polsce jak psu buda - o ile media są od informowania, a nie od dezinformowania.
 • @O.R.K.S. 14:31:25
  Jeśli nie potrafisz skorelować dat powstawania spółek z faktami to twój problem. W marcu soft mógł być kupiony na Stowarzyszenie bo spółka Fratria nie istniała ergo nie można na tym sofcie składać wSieci. Dotarło?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY